Архівний сектор

Іванківської райдержадміністрації

Київської області

a

Послуги

Перелік послуг:

 1. Виконання запитів фізичних та юридичних осіб.
 2. Надання документів для користування у читальному залі.
 3. Упорядкування документів в установах та організаціях.
 4. Надання консультацій по телефону та на особистому прийомі.
 5. Виготовлення копій архівних документів.


Перелік запитів, що виконуються архівом:

 1. Про виділення або відведення землі приватним та юридичним особам.
 2. Про підтвердження прав власності на нерухоме майно.
 3. Пошук та надання копій документів (рішень виконавчих органів – про створення підприємства, установи чи організації, положення про них, тощо).


Характеристика основних видів запитів:

Запити громадян до архівного сектору поділяються на:

 1. Соціально-правові;
 2. Тематичні.
 1. Соціально-правові запити стосуються надання необхідної інформації про:
  1. трудовий стаж в установах та організаціях Іванківського району;
  2. заробітну плату в установах та організаціях Іванківського району;
  3. примусове вивезення до Німеччини та інших країн Європи у період Другої світової війни;

Запити виконуються безкоштовно. Термін виконання запитів – 1 місяць з дня реєстрації заяви або листа.

 1. Тематичні запити стосуються надання інформації з певної проблеми, теми за визначений хронологічний період  про:
  1. виділення земельних ділянок установам, організаціям та приватним особам в Іванківському районі;
  2. надання копій рішень, розпоряджень та постанов уповноважених органів (виконавчих комітетів районної та сільських рад), а також окремих управлінь Іванківського району;
  3. зміни в адміністративно-територіальному устрої Іванківського району, перейменування населених пунктів (надається безоплатно громадянам для вирішення їх соціально-правових потреб, наприклад: встановлення громадянства);
  4. створення, будівництво заводів, заснування навчальних закладів та інших організацій i підприємств.

Всі запити тематичного характеру виконуються на платній основі. Сума оплати роботи за зверненнями установ, організацій та фізичних осіб встановлюється згідно ціни на роботи(послуги) у сфері використання архівних документів, що виконуються архівним сектором на договірних засадах. Терміни виконання запитів можуть бути подовжені в залежності від складності роботи.
Інформація про консультації, що надаються:

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» відповіді на запити надаються архівом протягом місяця, і в залежності від результатів пошуку – архівна довідка або негативна відповідь, якщо відповідних документів в архіві не виявлено.

Запити інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр., праці, непрацездатних осіб та осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, та інших осіб, що потребують соціального захисту та підтримки - виконуються в першу чергу і, по можливості, терміново.

Відомості про стаж роботи та зарплату, які зберігаються в  документах з особового складу (наказах з особового складу, особових рахунках, відомостях по нарахуванню заробітної плати),  зберігаються в архівах установ, підприємств і організацій 75 років і не підлягають передаванню в архівний відділ. Тобто ці документи  можуть зберігатися в установах, організаціях та на підприємствах, що продовжують існувати. Якщо установа ліквідована, то треба звертатися  в архів вищої установи відповідної галузі або в трудові архіви.

Звернення від учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС для підтвердження факту участі у   ліквідації аварії виконуються на підставі документів архівних фондів Чорнобильського райвиконкому та Чорнобильської міської ради. Однак серед вищезгаданих документів немає посвідчень про відрядження до зони АЕС, табелів виходу на роботу, довідок про отримане опромінення і т. ін., у  зв'язку з тим, що  ці документи мали на той період термін зберігання 3 роки. Матеріали інших установ, які знаходились в зоні ЧАЕС або направляли людей на ліквідацію аварії, в архівному відділі не зберігаються. Адреси установ, підприємств та  організацій евакуйованих із зони, можна отримати в архівному секторі по телефону (04591) 5-13-30.